Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana podnośnika szyby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana podnośnika szyby

    Zamieszczone przez kylo125
    Myślę że najbardziej doskwiera fsi.
    A co jest nie tak z tymi silnkami?
    Bo jezeli problem mocy to zamiana na 90 konnego diesla nic nie zmieni
    Pozdro Harwa

  • #2
    Wymiana podnośnika szyby

    Panowie i Panie
    Taka sprawa... Do wymiany mam podnośnik szyby od strony kierowcy. W zeszlym roku zerwała się linka i nareszcie czas to zrobic. Silniczek kreci, tylko przy ruchu w jedna stronę słuchać chrobotanie linki. Pewnie się owinęła wokół silniczka? Rozumiem, że mając taki podnośnik moge śmiało zamawiać takie coś:
    Podnośnik szyby, mechanizm podnoszenia i opuszczana szyby elektryczny Skoda Octavia I przód lewy - SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Ja wymieniałem z przodu po prawej stronie cały ten podnośnik nie wciskaj przycisku od opuszczania szyby bo pocharatasz sobie cały silniczek ja tak spiłowałem całą prawie zębatkę w silniczku a ten podnośnik z linku będzie pasować także spokojnie możesz sobie go zamówić

      Komentarz


      • #4
        Możesz również kupić poniższy zestaw:
        Link

        Wymieniasz tylko same linki ale w tym przypadku musisz się trochę nakąbinować i mieć sporo cierpliwości...złożenie a przede wszystkim naciągnięcie linek do prostych nie należy.

        Komentarz


        • #5
          BASTIAN001, dzięki, ale podnośnik już wymieniony i w sumie to nie wiem czy warto się nakląć przy tych linkach gdy cały komplet kosztuje 100 zl

          Komentarz


          • #6
            FishPL , jak po użytkujesz w/w podnośnik oceń jego działanie oraz żywotność . ja w swojej karierze wymieniłem w swojej już trzeci podnośnik i znowu padł były to też zamienniki wiec długo nie podziałały więc jestem ciekaw jak Twój zakup będzie służył
            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić.

            Komentarz


            • #7
              Ja użytkuje zamiennik diamond po stronie kierowcy ponad rok, wcześniejszy właściciel nie wiem ile lat ale wszystko działa bardzo dobrze. Ostatnio tylko za wczas przesmarowałem wszystkie cztery podnośniki, tam gdzie linka była pokrzywiona i chrobotało to naprostowałem linki, założyłem wszystko i wszystkie podnośniki działają jak fabryka.
              Na początku też się BARDZO obawiałem wyciągnięcia podnośnika i ściągnięcie z niego linek ale po pierwszym podnośniku okazało się to proste - są gorsze rzeczy naprawdę
              Octavia 1 Laurin&Klement 1.9 TDI 110KM

              Komentarz


              • #8
                Od dwóch lat mam podnośnik firmy diamand i działa ok, z montażem też nie było problemu.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X